top of page

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Objednáním na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi, stejně tak srozumění s autorským stylem fotografa a jeho uměleckým cítěním.

 

OBJEDNÁNÍ FOTOGRAFICKÝCH SLUŽEB

Objednat se lze skrz zprávu na Facebooku (preferuji), Instagramu či emailu. Při objednávání prosím uvádějte o jaký styl focení máte zájem (těhotenské, novorozenecké, rodinné, ..), případně kdo všechno se bude fotit

REALIZACE FOCENÍ

Všechny druhy fotografování (kromě svateb) probíhají dle domluvy v okolí Hradce Králové či Prahy. Novorozenecké focení probíhá většinou u klientů doma, kam dojíždím. Focení trvá většinou okolo 1 hodiny na předem domluveném místě.

 

CENÍK

Již první kontakt s vámi je pro mne důležitý. O aktuální ceník mi prosím napište, ráda vám ho zašlu.

 

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Výsledné fotografie si vybíráte buď sami pomocí náhledů (klasický balíček), nebo svůj výběr necháváte na mně (velký balíček). Náhledy zasílám  do 3 pracovních dnů od focení. Náhledy není dovoleno zveřejňovat, slouží pouze k vašemu výběru. Jsou v malém rozlišení a je přes ně umístěn vodoznak. Pečlivě prosím zvažte svůj výběr, jakmile začnu na fotografiích pracovat, nebude již možné si další doobjednat.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!

FINÁLNÍ FOTOGRAFIE

Upravené fotografie posílám do 3 týdnů po zaslání vašich výběrů z náhledů (a po uhrazení celé částky). Doba dodání se může úměrně prodloužit z důvodu dovolené či nemoci (samozřejmě bych o tom informovala).

Upravené fotografie posílám v plné kvalitě, bez podpisu, v barevné i černobílé verzi přes online galerii, ze které fotky stáhnete v plné kvalitě.

Upravené fotografie zahrnují základní úpravy (ořez, kontrast, jas, barevné doladění) a retuš (např. odstranění akné, škrábanců, dětských tetování, modřin či bělení zubů). Vše se snažím upravovat maximálně přirozeně. Nepoužívám žádné hromadné filtry či úpravy - ke každé fotografii přistupuji individuálně dle svého citu a vkusu.

Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a pojetím fotografa není důvod k reklamaci.

JAK SE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ

Po rezervaci termínu zašlu veškeré podrobné informace ohledně focení - rady a tipy, co s sebou. Konkrétní tipy píšu každému osobně podle toho, co se ke konkrétnímu focení hodí. Nemusíte se vůbec ničeho bát, se vším vám maximálně pomůžu a poradím.

 

ZRUŠENÍ TERMÍNU

Pokud víte, že se nebudete moci focení zúčastnit, dejte mi prosím co nejdříve vědět, abych případně mohla váš termín nabídnout jiným klientům.

ARCHIVACE FOTOGRAFIÍ

Upravené fotografie archivuji po dobu jednoho roku od focení.

DÁRKOVÉ POUKAZY - STOP STAV

Je možné zakoupit dárkový poukaz na fotografování, který má platnost min. 6 měsíců. Poukaz vyrábím na míru, zasílám elektronicky na email. Více informací zašlu v soukromé zprávě.

AUTORSKÁ PRÁVA

​Všechny fotografie jsou dle autorského práva majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem písemně informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.

bottom of page