top of page

Reference

Děkuji za každou zpětnou vazbu, kterou od vás mám! Velmi si toho vážím a vaše podpora mě žene vpřed. 

Své hodnocení můžete zanechat na GOOGLU nebo mém FACEBOOKU. Děkuji!

Svatební focení

Eliška nám zachytila již po několikáté významné milníky našeho života a dělá to výborně. Po zkušenostech z nejednoho párového focení, jsme si Elí vybraly i na svatbu a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Každé focení s Eliškou je skvělé po všech stránkách. Nejen, že se člověk zasměje a pobaví při samotném focení, ale i domluva, její nápady, rychlost zaslání a výsledné zpracování fotek je dokonalé. Focení je vždy přirozené, takže nečekejte žádné nucené pózování. Díky tomu budete mít ale zachycené přesně ty momenty, které vystihují Vás takový jací jste. Takže na focení už určitě jen k ní!❤️ (Šárka J.)

Když jsme plánovali svatbu před dvěma lety a hledali jsme fotografa, který zachytí okamžiky, který jsou plny emocí, byla Eliška jasnou volbou. Sledovali jsme ji už nějakou dobu a pak do toho šli společně. Za ty dva roky co se známe, jsme zažili už několik foceni ať už předsvatební, svatební, s prckem nebo glam, vždycky je to dobrodružství a vždycky je to úžasná spolupráce a člověkem, který nejenom umí pracovat lidmi a vycítit moment, ale i neskutečný talent na světlo. Za ty roky se z nás dokonce stali přátele, takových lidi je totiž málo🤍 můžeme jen doporučit s čistým svědomím a nebudete litovat. (Luci M.)

Snad nejlepší fotografka, co znám ♥️ Focení s Eliškou jsem absolvovala víckrát a teďka dokonce i naše svatební focení. Fotky od Elišky jsou opravdu skvělé. Rozhodně doporučuji ! S Eliškou je skvělá domluva, má skvělé nápady a je strašně milá :) Moc děkujeme Eli (Edita P.)

Elišku jsme poznali na svatbě našich kamarádů, kdy jsme se do jejích fotek zamilovali 🥰 Již tenkrát jsme si říkali, že bychom chtěli, aby nám fotila náš velký den a taky se tak stalo ❤️ Úžasná komunikace, spolupráce a hlavně výsledek ❤️ jsem za tohle rozhodnutí strašně ráda a vím, že se k ní budeme vracet na focení celá rodina 🍀♥️ Děkujeme ♥️ (Vendula Z.)

Eliška je naprosto skvělá fotografka a úžasný človíček. :) Nejen že nám nafotila přímo úžasné fotky našeho krásného dne. Ale samotné focení bylo zábavné a komunikace probíhala na jedničku. Jak je tu už psáno, fotografie nejsou strojené, Eliška umí dokonale zachytit ty správné momenty i celkovou atmosféru okamžiku a díky ní máme krásnou vzpomínku. Děkujeme! (Klárka M.)

Nejkrásnější fotky z našeho dokonalého dne... Eli jsi skvělá a moc jsi nám přirostla k srdíčku. Těším se na další spolupráci. (Markétka Š.)

Nejlepší fotografka a nejlepší kameraman. Nejen, že Vám tenhle krásný pár udělá překrásné fotky a videa, ale ještě s nimi při focení a natáčení zažijete krásné chvilky a k tomu mnoho zábavy. (Lenka B.)

Eliška je báječná a milá osůbka. Ještě že se naše cesty zkřížily a předsvatební i svatební fotečky máme právě od ní. Jsme nadmíru spokojeni jak s jejím přístupem, tak i prací. Pokud bude nějaká další příležitost na focení, tak určitě naše volba padne na Elišku! (Jana H.)

Eliška je úžasná holčina a šikovná fotografka! 1000% doporučujeme. Spolupráce s ní je supr. Má kamarádský přístup a fotky jsou dokonale. Určitě při další příležitosti se na ni obrátíme. (Zuzka S.)

Eliška nám fotila svatbu a byl to skvělý výběr! ;) neměnila bych !!! ;) děkujeme a doporučujeme (Míša S.)

Hodnocení z ostatních focení (rodinné, těhotenské, novorozenecké,..)

Eliška - jednoznačně nejlepší fotografka v HK. Osobně mě fotila na maturitním plese, poté hlavně párové focení s přítelem a také s rodinou. Má skvělé nápady, díky kterým focení není jen stání “pod stromem/vpravo/vlevo”. Je to příjemný čas před foťákem, plný zábavy a úsměvů a to hlavně díky Eli. ❤️ Nedokážu si představit se jít fotit k někomu jinému a už se nemůžu dočkat na náš svatební den s Eli a její kouzelné výtvory! (Denča)

 

Na Elišku jsme narazili díky poukazu na těhotenské focení od kamarádek. Od té doby, je to naše dvorní fotografka.❤️ Je úžasná, milá a snaží se vyjít maximálně vstříc. Fotograf musí být lidský a kamarádský, přesně taková Eliška je❤️ (Lucka)

 

Ještě než se narodil prcek, hledala jsem někoho, kdo nám cvakne a zvěční našeho drobka až vykoukne na svět. Narazila jsem na Elišku a byla to ta nejlepší volba. Přítel na focení vůbec není, každopádně jsme si všichni padli do oka a i on si focení moc užil, takže Eliška dělá naprosté zázraky. A fotky? Ty jsou krásné, přirozené a rozhodně to není naposledy, co jsme se od Eli nechali vyfotit. Těšíme se na příště 🥰 (Renča J.)

Děkujeme Elišce za krásné jarní focení. Vybrala krásné místo, na které rádi vzpomínáme. Na focení jsem se těšila, v den focení jsem však měla velkou trému. Eliška je ale velký profesionál a vše nakonec dopadlo skvěle a můj strach opadnul. Nejvíce si však odpoledne užil Toník, který jako každý chlap tak trochu focení sabotuje ;) Doufáme, že až nadejde naše další životní rozhodnutí, bude NAŠE❤️ Eliška zase u toho, protože je nejlepší. Všem, kteří uvažují o focení na 100% doporučujeme a Elišce přejeme jen to nejlepší a radost z focení, které předává dalším lidem (A+T)

 

Vánoční focení Eliška nám udělala krásné fotky, v úžasné prostředí! Naprosto skvělý přístup při focení, dokázala přimět i mou malou dceru aby spolupracovala a focení vydržela.❤️ Za nás skvělá fotografka, kterou určitě doporučuji a my se rozhodně budeme vracet a těšit se na nové fotky, místa a zážitky při focení.😻 (Michaela)

Eliška je fantastická. 🤍 Atmosféra při focení je přátelská, příjemná, zábavná a zcela přirozená. Nikdo se nemusí stydět. A ty výsledky jsou jen třešničkou na dortu po skvělém zážitku s Eliškou.🤍 (Míša C.)

 

Eliška je velmi milá, usměvavá, hodná a laskavá slečna, díky které jsme se při focení se sestrou cítily dobře a komfortně. Už tehdy jsem věděla, že se budu chtít určitě znovu setkat. Od první chvíle z focení vím, že chci a bylo by mi ctí, kdyby mi jednou nafotila můj svatební den a všechny moje životně důležité okamžiky.❤️ Prstýnek ani dítě zatím nemám, ale chlapovi to doma obden připomínám, že už by byl čas a že se musíme trefit, aby měla Eliška volný termín, až to přijde. 🤣❤️ (Lucie)

Jedna z nejlepších fotografek, co znám. Sympatická, milá, usměvavá,...Fotky jsou vždy naprosto krásné a i celý proces focení je vždy skvělý. Svou volbu nelituji a těším se již na příště. (Michaela)

S Eli jsem měla tu čest již několikrát, fotí nám v mé rodině všechny důležité milníky, které jen mohou být - konkrétně třeba stužkovací večírek, maturitní ples, focení s kamarádkou, s partnerem, s mamkou a taťkou a dokonce i novorozenecké focení, u kterého nám oběma až slza ukápla 🤍. Jak již moje slova napovídají, Eli je velmi empatická, dokáže se vcítit do jakékoliv situace a já jsem vděčná, že přes focení si získala místo v mém životě . Krásně zachytí jakýkoliv moment, v její tvorbě je kouzlo. Tomu já říkám umění. 🤍 Děkuji, Eli, za vzpomínky, co nám tvoříš. A všichni šup naběhněte k Elišce na focení, ale par termínů mi tam ještě nechte. 😀❤️ (Michaela Z.)

Elišku jsme využili na focení tříměsíčního syna u nás doma. Focení bylo pohodové, Eliška nás netlačila do žádných póz, sama si "vyčíhla" vhodný okamžik. Náš kocour, který obvykle mizí pod postelí, se dokonce taky přišel vyfotit Náhledy jsme dostali skoro obratem v super programu, stačilo jen zakliknout, které fotky chceme. Hotové byly ani ne týden od focení. A jsou krásné, moc se nám líbí! Děkujeme. (Hedvika L.)

Eliška je nejen výborná fotografka, ale i skvělá a milá osoba a kamarádka, na kterou se vždy s rodinou těšíme 🤎 fotila nám zatím každý milník v našem životě a jsem ráda, že jsem ji poznala na svatbě mé kamarádky. Při focení se vždy cítím moc příjemně a nestydím se. Líbí se mi jakým stylem fotí a místa která vybere, jsou dokonalá. 😻 Takže kdo ještě váhá, už nemusí ❤️ (Terezka Š.)

 

Elišku znám od začátku její kariéry fotografky, neustále se zdokonaluje, i když já si už dávno myslím, že nemá kam růst, opak je pravdou.. Mrzí mě, že v termínu naší svatby měla již obsazeno, protože věřím, že díky ní bychom měli vzpomínky ještě krásnější a to ne jen při pohledu na úžasné fotky ale i vtipné a dojemné momenty ze samotného focení. 🥰Těhotenské focení v přírodě a focení s novorozencem u nás doma, bylo skvělé! Žádné umělé pózy, příjemná atmosféra, usměvavá fotografka vyzařující pozitivní energii a nádherné fotky zachycující ty nejlepší momenty. 🥰Eliška je pečlivá, zodpovědná, šikovná a neuvěřitelně milá osoba, která ví, co dělá a dělá to s láskou.❤️ Těšíme se na další focení..🥰 (Míša P.)

Eliška je snad nejhodnější človíček, kterého jsem měla tu čest poznat. Je trpělivá, usměvavá a nic ji nerozhodí. Focení bylo krásné a ty fotky potom ještě krásnější. Dost jsme se spolu i nasmály. Doporučuju 11 z 10. <3 (Tereza)

S Eliškou je focení jedna velká zábava:-) Nejenže mám vždy krásné fotky, odnesu si i zážitky:-) Má úžasný přístup a člověk se cítí při focení uvolněně. Ráda se vracím a těším se někdy v budoucnu na další focení a úžasné fotky... Skvělá fotografka a skvělý človíček v jedné osobě:-) Děkuji... (Eva J.)

Už se moc těšíme na další společné focení s Eliškou. Překrásné momentky, milá a sympatická slečna fotografka! Fotky, které zahřejí nejen u srdce!❤ (Tereza V.)

My na focení strašně rádi vzpomínáme ❤️ bylo to skvěle strávené dopoledne a výsledné fotky naprosto geniální! 🥰 (Petra H.)

Jak to naše společné focení popsat...bylo strašně moc fajn a hlavně přirozené 🙏💙Seš prostě úžasná jako člověk 😊A fotky jsou parádní!! 🙏💙Takže děkujeme za vzpomínku 🤩A určitě to nebylo poslední focení 😊 (Marie M.)

S Eli jsem měla možnost spolupracovat hned několikrát. Nafotila nám krásné fotky ze svatby a pomohla udělat tento den nezapomenutelným. Vřele doporučuji i předsvatební focení, kde jsme se poznali a naladili se na společnou vlnu. Ke každému focení přistupuje s láskou a dokáže podtrhnout vaše přednosti. Opravdu se těším, až budeme moct zdokumentovat další skvělé zážitky. (Markét Š.)

Focení s Eliškou moc doporučujeme - přítel se opravdu nerad fotí, ale Eliška se nenechala odradit a vytvořila natolik fajn atmosféru, že nakonec prý "trpěl statečně" a na fotkách to nejde poznat!

Máme díky ní krásnou památku na tohle důležité období v našem životě a moc za to děkujeme. (Anna R.)

S Eliškou se fotí naprosto báječně a společný čas uteče jako voda. Nejenže je to skvělá fotografka, ale i úžasný človíček, se kterým se dobře povídá. :) Opravdu bych tady ráda vyzdvihla Eliščinu tvorbu - její fotky jsou nádherné, má pro toto umění neuvěřitelný cit a troufám si říct, že je jedna z nejlepších fotografek, se kterými jsem kdy fotila, a pevně doufám, že to nebylo naposledy. :) Zkrátka Elišku všem velmi ráda doporučím! Moc děkuji za možnost s tebou fotit a přeji plno úspěchů! :) (Verunka K.)

Eliška je skvělá, focení s ní bylo příjemné, vybrala krásnou lokalitu a výsledek je parádní! Moc děkujeme, rádi se vrátíme! (Petra D.)

Příjemná společnost a k tomu jako bonus prostě úžasné fotky. Elišku můžu jen doporučit. Člověk se nenudí, o zábavu je postaráno a Eliška si poradí i s takovým stydlínem jako jsem já :)
Rozhodně budu navštěvovat i dále, takovouhle úžasnou fotografku bych neměnila. (Týnka S.)

Moc děkujeme za skvělé focení a krásné fotky. Pohodové focení a super přístup k mé malé holčičce. Děkujeme a těšíme se na příště! (Sylva V.)

Focení je vždy jedna velká zábava. Nechali jsme se fotit už podruhé a jsme opět moc spokojení jak s výslednými fotkami, tak jejich finální úpravou. Atmosféra při focení je vždy velmi uvolněná a přirozená. Za mě a přítele můžeme všemi 10 doporučit! (Kája Š.)

Focení s Eliškou bylo parádní. Skvělá komunikace a domluva před, během i po focení. Eliška je moc sympatická, pohodová fotografka, se kterou je radost spolupracovat. Zvládla i tři děti! Výsledné fotky se nám moc líbí! (Lada M.)

Focení s Eliškou mohu jedině doporučit, protože si ho bezpodmínečně užijete! Nejen, že je fotografka velice pečlivá, nápaditá a milá, ale také se umí vcítit do role modela/ky a se vším poradit, to je dle mě velké plus. Během samotné fotoakce dokáže být skvělou kamarádkou, popovídá si s Vámi a rozhodně nechybí smysl pro humor. :) S Eliškou určitě nefotím naposledy, její tvorba je vysoce kvalitní, pestrá a je to vždy příjemně strávená chvíle, kterou všem přeji zažít! (Niky R.)

Moc milé focení s Eliškou. Je velmi příjemná a trpělivá. Umí přes foťak zachytit kouzelné záběry i emoce. Strávili jsme s ní krásné odpoledne a děkujeme za nádherné fotky. (Marika H.)

Eliška je senzační profesionální fotografka a navíc úžasná a maximálně pozitivní duše. Měla jsem možnost s ní fotit dvakrát a pokaždé zachytila krásné momenty a vykouzlila božské fotografie. Vřele ji doporučuji všem a převážně těm, co mají zájem o profesionální a přitom lidský a přátelský přístup, také těm, co si chtějí při focení užít i legraci a nebrání se originálním nápadům, a navíc těm, co si přejí na chvíli zapomenout na okolní svět a nechají se pohltit příjemnou atmosférou focení. (Evča H.)

Úžasná slečna, úžasné fotky, úžasné dopoledne. Byli jsme trochu nervózní, ale po par minutách jsme měli pocit, ze se známe roky a fakt jsme si foceni užili. Eliška nám vyšla ve všem vstříc, na fotkách zachytila přesně to jací jsme a jaká byla atmosféra na foceni, žádné strojene pozy a výrazy. 
Děkujeme!! (Terezka Č.)

Focení maturitních plesů

Eliška je usměvavá, přátelská osůbka plná optimismu. :) Během plesu kdy jsem byla nervozní mě dokázala uklidnit a to jsme se vůbec neznaly! Na plese mám pocit že byla úplně všude, protože nafotila tolik fotek a tak nádherné momentky za které ji nesmírně děkuji! Takže jestli uvažujete o Elišce aby vám nafotila nějakou akci nebo fotky vás určitě neváhej, protože je to tak nejlepší fotografka kterou znám!!!! (Bětka J.)

Pokud hledáte sympatickou, milou fotografku, která vyhoví ve všech směrech, tak gratuluji! Právě jste našli hvězdu na zemi! Zkušenost započala maturitním plesem. Komunikace na jedničku, fotky (i přes špatné světlo) velmi kvalitní, precizní, do 3 dnů upravené nahrané na fb a nadále pak i ostatní na Úschovně (a že jich bylo požehnaně!). Doporučujeme všema deseti!
Doufám a věřím, že s Eliškou budete stejně tak spokojeni jako já a mých 50 vrstevníků. (Niky J.)

Nejšikovnější fotografka, focení s ní je vždy samo o sobě příjemný zážitek, který si připomenete pokaždé když se podíváte na dokonalé fotky. Eliška je zkrátka skvělá - jak na focení maturitního plesu, tak i když ji máte jen pro sebe. (Renča B.)

Eliška je úžasná! Všem moc doporučuji. Máme nádherné fotky, které se nám snažila upravit co nejrychleji i přes její zdravotní komplikace, prostě hodná, milá, zodpovědná, příjemná, ... Zachytila nejkrásnější momenty na které budu navždy vzpomínat! Za což jsem jí nesmírně vděčná. (Adélka S.)

Díky Elišce máme s moji třídou ty nejkrásnější vzpomínky (jak na stužkovací večírek, tak na maturitní ples). Eliška nám vyšla se vším vstříc a upravené fotky nám dodala, co nejdřív mohla. Za mě a celou třídu 4.A můžeme jenom vřele doporučit! (Laura F.)

Super, fajn, příjemná fotografka. Parádní vzpomínky ze stužkáče díky. (Ondra S.)

bottom of page