top of page

Svatba Dvůr Hoffmeister
Praha

Srpnová svatba u Prahy, tentokrát na překrásném svatebním místě ve Dvoře Hoffmeister v Číčovicích s úžasnými lidmi Lucinkou a Jirkou. Dvůr Hoffmeister se nachází do 25 km od Prahy ve vesnici Číčovice. Celý svatební den můžete trávit pouze na tomto překrásném místě, jelikož není potřeba nikam pryč chodit. I párové focení jsme zde zvládli přímo v prostorách Hoffmeisteru, což určitě každý fotograf uvítá. Je tu plno fotogenických koutků, a když máte pohodový pár, jako jsme měli štěstí právě my, jde to úplně samo a nijak se svatební den focením nenaruší.

Co se týče této mojí srdcové svatby s Lucinkou a Jirkou (a srdcové, jelikož se L&J stali našimi blízkými přáteli), věděla jsem už od začátku, že jsme si "padli" :))) Už při samotné korespondenci poznám, zdali jsem pro vás ten správný fotograf, zdali opravdu chcete fotky ode mě, nebo zdali jsem jen jeden z mnoha dalších fotografů. A tady se mi to opět potvrdilo. Již před svatbou jsem věděla, že je svatba bude něco výjimečného a naše předsvatební focení a povídání to jenom potvrdilo. Bylo krásné pozorovat vaše nádherné a silné pouto, které mezi vámi je a jsem vděčná, že můžeme být vašimi přáteli a pozorovat, jak toto pouto sílí a tvoříte rodinu. Ze srdce děkujeme, že jsme mohli být v tak výjimečný den s vámi a zaznamenat vaši lásku.

 

Dodavatelé:

Období: srpen, 2020

Fotografie: fotografka Eliška Kottová

Video: Jan Kovář production

Květiny: WOW Flowers

Muah: Lucie Rusová

Šaty: Svatební salon Le Monika

Sladké: Jandora v kuchyni

Místo: Dvůr Hoffmeister

 

"Když jsme plánovali svatbu před dvěma lety a hledali jsme fotografa, který zachytí okamžiky, který jsou plny emocí, byla Eliška jasnou volbou. Sledovali jsme ji už nějakou dobu a pak do toho šli společně. Za ty dva roky co se známe, jsme zažili už několik foceni ať už předsvatební, svatební, s prckem nebo glam, vždycky je to dobrodružství a vždycky je to úžasná spolupráce a člověkem, který nejenom umí pracovat lidmi a vycítit moment, ale i neskutečný talent na světlo. Za ty roky se z nás dokonce stali přátele, takových lidi je totiž málo. Můžeme jen doporučit s čistým svědomím a nebudete litovat, Myškovi"

Svatební video ze svatby od mého manžela Honzíka - Jan Kovář productions:

bottom of page