top of page

Svatba na Hamerském mlýně
Lukavec u Hořic

Svatba na krásném svatebním místě v Hamerském mlýně ve východních Čechách u Hořic na samotě v Podkrkonoší nás očarovala svou romantickou atmosférou. Červencová svatba v Hameském mlýně byla plná smíchu, hudby a tance. Na tomto novém svatebním místě nedaleko Hradce Králové jsme se ocitli poprvé a doufám, že ne naposledy.
 

Pokud by vás něco o tomto místě zajímalo, na Hamerském mlýně se může odehrávat vše na jednom místě přesně jako na svatbě Lůcy a Zbyndi, kteří si nás pro svůj svatební den vybrali. Přípravy probíhaly v krásných pokojích, kde nám skrze krásné "Provance" modré okenice zářily sluneční paprsky. Ty jsem si tuze oblíbila :) Obřad probíhal na zahradě u mlýna, ale můžete si říct své ANO i pod krásnou a dominantní třešní, která je ve dvoře tohoto areálu. Na této svatbě pro představu bylo okolo 90-100 hostů. Celkově nás místo opravdu očarovalo svou atmosférou a těším se na další svatbu na tomto místě.


A co dodat k Lůce a Zbynďovi? Byla to prostě jízda plná smíchu a emocí! Děkujeme, že jste se nám otevřeli a mohli jsme tak s láskou zaznamenat váš jedinečný, krásný a naprosto užitý den. Těšíme se na další vaše životní etapy!

Dodavatelé:

Období: červenec, 2023

Fotografie: fotografka Eliška Kottová

Video: můj manžel Jan Kovář production

MUA: Šárka Radová (IG: @_sarkaradova)

Místo: Hamerský mlýn (https://hamerskymlyn.cz/)

Kapela: Fanda a jeho banda (https://fbband.webnode.cz/)

Sladké: Milujeme Dorty (https://milujemedorty.cz/)

Gril: Grilování Luboš Khun

Svatební video ze svatby od mého manžela Honzy! :)))

Svatba Zarnovsti-0-2.jpg
bottom of page