top of page

Svatba v penzionu Alwin
Chlumec nad Cidlinou

Podzimní svatba plná veselých barev a hlavně lidí :) Na svůj prosmátý a pohodový svatební den v Penzionu Alwin si nás pozvali Denča s Martinem. Celý den probíhal na jednom místě - od příprav, přes obřad až po večerní párty. Penzion Alwin mám ráda, nachází se na samotě (hosté se tak můžou odvázat) uprostřed přírody. Vždy se těším, jaká zvířátka zde tentokrát potkám. Jelikož jsem na tomto místě fotila již několikrát, už jsem se zde potkala s alpakami, ovečkami, oslíkem a jednou dokonce s velbloudem :) Jako překvapení a dárek od rodičů novomanželé Denča a Martin vypustily bílé holuby - a tak jsem tak pátrala, proč že je vlastně tato tradice? Vypuštění bílých holubů symbolizuje začátek nové společné životní cesty novomanželů, kteří je vypouštějí z rukou. Dočetla jsem se, že pokud objednáte opravdu "svatební holuby", jedná se vlastně o poštovní holuby - jsou trénovaní, mají silně vyvinutý orientační smysl, který by je měl dovézt zpět k chovateli domů (až vyšší stovky km).

 

Svatba se konala 1.říjnový den, který zrovna vyšel poměrně chladně a sychravě. Občas nám za den i sprchlo. I tak se vše zvládlo na pohodu a s úsměvem, děkuji za důvěru! :) Hudebně měli celý den pod kontrolou Electrophonix - na obřad a odpoledne trio, poté dorazila celá kapela. Kdo Electrophonix již zažil, ví, že jsou skvělí a do zážitku pro vás dají maximum. A co lidem dáte, se vám vrátí. A věřím že i díky skvělé hudbě přes den panovala super atmosféra. Pokud poptáváte kapelu na svatbu z okolí Hradce Králové (dojíždí ale myslím kamkoli), jsou první, o kom vám píšu :) jistojistě vám celou svatbu rozproudí.

 

I když jsem Denču a Martina fotila již poněkolikáté, moc si vážím, že si mě opět vybrali a vybírají i nadále pro své další životní etapy, momenty a vzpomínky. Děkuji, moc si toho vážím a těším se na další pokračování!

Dodavatelé:

Období: říjen, 2022

Fotografie: fotografka Eliška Kottová

Video: můj manžel Jan Kovář production

Šaty: Astrid Bridal

Květiny: LaVital Hradec Králové

MUA: Martina Malotová (@vizazistka_martina_malotova)

Místo: Penzion Alwin (https://www.penzionalwin.cz/)

Hudba: Electrophonix (https://www.electrophonix.cz/)

Svatební video ze svatby od mého manžela Honzy: 

Svatba Penzion Alwin svatební fotografka Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou Eliška Kottov
bottom of page